Najnovšie módy
Najnovšie vzhľady
Anketa
Pri výbere hostingu...

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.
Čítať tému

:: Chill Out zóna :: Všeobecná diskusia
Členovia prezerajúci toto fórum: 1 hostí
 Vytlačiť tému
Nízka návštevnosť
#11 Vytlačiť príspevok
Pridané 05.04.2013 12:01:31
Nováčik

Príspevkov:
Založený: 01.01.70

Dizajn stránky je v pohode. Pri e-shopoch je potrebná značná reklama aby sa dostal daný projekt do povedomia ľudí. Určite výhodná reklama je samotný FaceBook ktorý poskytuje obrovské možnosti. No prínos ma aj banerová či textová reklama, lenže výsledky nemôžu prísť okamžite, treba vyvíjať reklamnú kampať týždeň po týždni.

Pokiaľ stránka nemá dostatočnú SEO optimalizáciu aj to hraje svoju rolu.
http://seo-servis...od/9167060
http://validator....mp;group=0

Maximum čo som ja osobne vytiahol u SEO-SERVISU bolo na 96%. Dalo by sa samozrejme aj viac do tých 99-100% no v tom prípade by trebalo riešiť aj spätné odkazy ..

Ešte aby som nezabudol, odporúčam Google Adwords
Nástroje a analýza/Nástroj pre návrh kľúčových slov
Upravil dňa 05.04.2013 12:09:56

#12 Vytlačiť príspevok
Pridané 05.04.2013 19:26:36
Nováčik

Príspevkov:

Je tam v kóde 116 chýb, Kvôli tým chybám som bol za tvorcom stránky a povedal mi, že tie chyby nevadia. Je to naozaj pravda ? Alebo mám trvať na oprave ?

#13 Vytlačiť príspevok
Pridané 06.04.2013 03:07:41
Nováčik

Príspevkov:

Čo sa týka seo si uplne v sračke 19
- PR mi ukazuje 0
-kód je veľký zarovnavanie tabulkami sa nepouziva vhodné dnes html5
- sitemap síce je ale mi ho nenačítolo
- keywords sú ale nič moč pre každú stránku produkt rovnaké
- description chýba
-seo links sú
-rss feed nieje
-robots.txt nieje
-pagespeed pomalé 25/100

dalej ani nejdem ked základ nemáš
- to že si sa prepadol može spôsobiť aj to že máš zlý backlink alebo reklamu zato sa tiež google penalizuje radšej si najmi firmu ktorá sa venuje seo a nieje nejakým kúzelníkom ktorí robili ten web

- popravdu z podnikateľského hľadiska by som zavrel

#14 Vytlačiť príspevok
Pridané 06.04.2013 12:44:04
Nováčik

Príspevkov:

Jediné riešenie je zavrieť ? To sa tie veci nedajú opraviť ?

#15 Vytlačiť príspevok
Pridané 06.04.2013 14:31:46
Nováčik

Príspevkov:

Zavrieť, prečo? Pokiaľ si ale neustále v mínuse tak zavrieť, to áno. A že to nevadí? To vám kto robil stránku, pozrite si web v Firefoxe a potom v IE a nájdete tam rozdielové časti, a toto spôsobuje aj chybný kód.

Zapracujte najprv na tomto - http://seo-servis...od/9167060 aby ste to vytiahli aspoň k tým 80 - 85%

#16 Vytlačiť príspevok
Pridané 06.04.2013 23:35:43
Nováčik

Príspevkov:

ProPE napísal:
Čo sa týka seo si uplne v sračke 19
- PR mi ukazuje 0
-kód je veľký zarovnavanie tabulkami sa nepouziva vhodné dnes html5
- sitemap síce je ale mi ho nenačítolo
- keywords sú ale nič moč pre každú stránku produkt rovnaké
- description chýba
-seo links sú
-rss feed nieje
-robots.txt nieje
-pagespeed pomalé 25/100

dalej ani nejdem ked základ nemáš
- to že si sa prepadol može spôsobiť aj to že máš zlý backlink alebo reklamu zato sa tiež google penalizuje radšej si najmi firmu ktorá sa venuje seo a nieje nejakým kúzelníkom ktorí robili ten web

- popravdu z podnikateľského hľadiska by som zavrel

Aký má vplyv to že ti ukazuje PR 0 na to akú má návštevnosť? PR je už len formalita a google sa podľa neho riadi minimálne čo sa týka umiestnenia vo vyhľadávaní.

a všeobecne, nejaký seoservis.cz je dosť skreslený. Čo z toho že budeš mať 100% keď veci ako popis, titulku, nadpisy, keywords atď. budeš ma´t vyplnené úplne od veci.
Ale určite si vyplň popis - používaj v ňom keywords, na ktoré je tvoj eshop zameraný, tak isto keywords si urćite vyplň - to ej základ a titulku si trochu uprav a daj ju vystiznejsiu s viac klucovymi slovami.

dalej nadpisy: mas pouzitych strasne vela h2 nadpisov, pouzivaj aj nadpisy h3 atď.

na web si daj tzv. anchor texty, tj tie etxty čo máš napr. na úvodnej stránke si prelinkuj tipu: Darčeky pre ženy - a sprav z toho klikatelny odkaz na kategoriu derceky pre zeny.

velmi dolezite je vska off page seo - to znamena spatne odkazy z inych stranok. ako prve si zaloz blog kde budes pisat rozne tematicke chujoviny a prelinkuj ho s eshopom.

a potom zacni s kompletnym linkbuildingom - nechce sa mi to tu rozpisovat, pouzi google ten ti poradi co a ako.

a aby som nezabudol: google najnovsie bere dost fo uvahy tzv social rank, takze naplno vyuzivaj socialne siete.

toto su vsetko veci ktore ti pomozu k lepsim poziciam v google, vela stastia.
PS: je to cesta na dlhe trate...

#17 Vytlačiť príspevok
Pridané 07.04.2013 00:56:25
Nováčik

Príspevkov:

Popis som mal vyplnený, zmazal som ho lebo google mi ho ukazoval pri všetkých kategóriách, na všetko som mal rovnaký popis . Teraz mi ukazuje na každú kategóriu iný - nie je to lepšie takto, mal by som vyplniť ten hlavný popis radšej ?

Anchor texty - koľko takých preklikov môžem použiť ?

Mám založené dva blogy kde sa snažím prispievať a ešte zverejňujem aj články na PR weboch. Sociálne siete si myslím, že tiež mám zvládnuté 1 Mám fan page na fb, G+, Twitter, LinkedIN

Ale tomuto všetkému sa venujem, asi mesiac čiže asi výsledky nemôžem očakávať 19.

A ešte k tým SEO testom hodím Vám sem dva a oba majú rozdielne výsledky na tú istú stránku. Tak ma napadá nemajú len "vydesiť" aby sme si objednali SEO u tvorcu testu 19

http://www.seotes...w.bambu.sk
http://seo-servis...od/9167060
všimnite si robots.txt a sitemap

Ďalšia vec webmaster tool mi ukazuje vyše 8000 indexovaných stránok a tu nejakých 4 tis 19

A nejaké konkrétne rady, ako na spätné odkazy nemá niekto ?

#18 Vytlačiť príspevok
Pridané 07.04.2013 01:28:04
Nováčik

Príspevkov:

U kazdeho prispevku musi byt unikatni popis (ktery vyplnis ukazdeho prispevku samostatne jestli to nemas v adminu urcite bych to vyzadoval od tech co to ******) z hlavni stranky by nemelo odchazet vic jak 100 odkazu socialni site by mnely mit momentalni vliv az 20% (ale tim myslis sdileni od navstevniku ne vytvoreni fan page a nasledne sdileni prispevku na jedne znich) pr clanky i kdyz napises na kazdy originalni nemaji zas takovy vliv a asi bych si jeste dycky overil jestli uz pr web nema od google ban seo servisy sou v podstate k nicemu a to ze ten druhy ukazuje ze je tam mas je to jen proto ze ten link defuckto ukaze index a nevyhodi na 404 to ze google stranky zaindexuje neznamena ze se zacnou zobrazovat ve vyhledavani momentalne jich zobrazuje 4 650 (neco jako pokud nemaji zadny prinos tak je proste nezobrazi v serpu a myslim ze tu neni vhodne misto na tyto dotazy
Upravil dňa 07.04.2013 01:30:41

#19 Vytlačiť príspevok
Pridané 07.04.2013 15:25:40
Nováčik

Príspevkov:

A keď vyriešiš všetky tieto formality, ktoré sú samozrejmosťou odporúčam spamovať FB. Síce je to nemorálne ale čo už, je to novodobá pomôcka, ktorá Ti určite zvýši návštevnosť.

++ Ak poznáš maníkov, ktorý ti nascriptujú rôzne scripty, čo zháňajú liky na page a tak, tak to je tiež plus ++

#20 Vytlačiť príspevok
Pridané 07.04.2013 16:16:44
Nováčik

Príspevkov:

pokud k nemu bude proudit nekvalitni navstevnost tak je mu to samozdejmne k nicemu a ta druha technika je mozna tak dobra k banu

Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Návštevnosť webstránok Všeobecná diskusia 9 07.06.2012 22:45:56
Ako reštartvovať návštevnosť ? Oficiálna Core podpora v.7 2 08.03.2012 09:42:24
Ako docieliť lepšiu návštevnosť na vašej stránke ? Všeobecná diskusia 8 04.09.2011 14:39:56
navštevnost Oficiálna Core podpora v.7 3 18.03.2011 13:58:21
Návštěvnost Oficiálna Core podpora v.7 10 21.02.2011 15:06:09