Najnovšie módy
Najnovšie vzhľady
Anketa
Pri výbere hostingu...

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.
Čítať tému

:: PHP-Fusion 7 :: Vzhľady pre v.7
Členovia prezerajúci toto fórum: 1 hostí
 Vytlačiť tému
Hodnotenie Designu
#1 Vytlačiť príspevok
Pridané 27.04.2013 12:08:33
Nováčik

Príspevkov:
Založený: 01.01.70

Zdravím ma tu jeden design na Cs 1.6 Gaming Comunnity.. Porísm vas ohodnote x/10 Napiste mi co natom je zle. Dakujem 1

Náhlad: http://xipic.eu/u...design.png

#2 Vytlačiť príspevok
Pridané 27.04.2013 14:08:12
Nováčik

Príspevkov:

velky footer uplne zbytočne, zelene písmo malo viditeľné, inač mi tam nevadí nič,,, hodnotenie x/10 nepíšem 1

#3 Vytlačiť príspevok
Pridané 27.04.2013 14:39:35
Nováčik

Príspevkov:

tak footer by som zmenšil, potom vies. 1 to nieje problem a ani ta zelena farba to som len tak dal vies. 1 to raz dva mozem upravit .. 1 .. Inac diky. a oka 1

#4 Vytlačiť príspevok
Pridané 27.04.2013 14:59:49
Nováčik

Príspevkov:

Jde vidět že si začátečník 5 ale jinak si myslím že to není až tak špatné z chyb se poučíš a máš docela šanci se chytit i když dobrý grafik to je dneska něco 19 když už každé malé dítě má photoshop 19

#5 Vytlačiť príspevok
Pridané 27.04.2013 15:04:36
Nováčik

Príspevkov:

19 aha... a možeš mi napisat ze kde a ake chyby mam? 1 a hodnotenie. Pfft 19D

#6 Vytlačiť príspevok
Pridané 30.04.2013 19:22:08
Nováčik

Príspevkov:

Kontrast farieb designu je zlý, mi to príde všetko také zliate do seba, tie informácie.

Hlavné menu nie je ničím výnimočné, také, neviem, nevýrazné, ničím nie je odlíšené od ostatného obsahu.

Pätička samozrejme zbytočne veľká, ako spomenuli ostatný.

Neboj sa padding-u nech tie informácie nie sú na sebe až tak moc nalepené, pôsobí to potom prehľadnejšie.

Farba link odkazov je rovnaká ako niektoré headline-i, užívateľ tak jednoznačne nemusí rozoznať odkaz od nadpisu.

Čo sa týka štruktúry stránky, každí gaming design je úplne na to isté kopito, niektoré do bodky rovnaké, len sú v inom "kabáte". Skús aj v tom kus experimentovať, nedrž sa ostatných designov, nejakú tu kreativitu ukáž, nech je niečim výnimočný.

Môj osobný názor, ber/neber.

#7 Vytlačiť príspevok
Pridané 03.05.2013 10:38:27
Nováčik

Príspevkov:

teraz sú gamingy strašne na jednu komu, všetko o tom istom mi to príde teraz, vidím iba 2 typy gamingovych dizajnov 1 chce to niečo nové originálne, ale inak footer určite zmen pretože to je ako pre slepcov, tu svetlo zelenu zmen na tmavo zelenú, iny BG, celé to okno s footerom na vysku zmensí o 2/3 .. inak je to dosť dobréé ale stále čakám na niečo originálne, niekto kdo dojde s úplnym prevratom 1

#8 Vytlačiť príspevok
Pridané 03.05.2013 13:22:26
Nováčik

Príspevkov:

Vidím, že si začiatočník tak ti dám pár dobrých rád, aspoň čo sa týka webdesignu. Pozadie absolutne neladi s ostatnou koncepciou a farebnosťou webu. Navyše žiadny prechod z obrázku do statickej farby, proste je to len nedbalo vyseknuté...A to je ďalšia vec ktorá je najhlavnejšia čo ti cchcem vytknúť. V tvojom príspevku píšeš že to môžeš hocikedy zmeniť, ale predsa farebnosť webu je to najhlavnejšie a je to určite prvý nápad ktor musím dostať pred tým než niečo začnem robiť. Proste je to abo keby si zobral červenu farbu a žltu, a čakal ž spolu budu tieto dve farby vytvárať celok, ktorý bude príjemný na pohľaď, no naneštastie tento web pôsobí nezaujímavo, nudno, navyše spolu vôbec nesúvisí. Takže je to gaming, ale v podstate o ničom..Ostré a ohnuté hrany sa k sebe niekedy hodia, ale v prípade ktorý si použil proste k sebe nepasujú. Teraz mám na mysli hornú novagicágiu pre užívateľa. ďalšia vec čo som si všimol, najväčšia začiatočnícka chyba - nesúladný padding, v jednom máš pading 5 px, v druhom odseku zrazu 2px... ďalšia vec - Posledné aktívne témy vo fóre nič neobsahujú. Načo tam potom ten panel je? Hlavne vo webdesigneje to tým pádom celkom zbytočné. Pravý panel - prečo je tak roztiahnutý keď dokopy zobrazuje iba pár informácií? Na tú accordion navigáciu sa nevyhováraj, tá sa dá prerobiť...Panel turaje taktiež nič neobsahuje, navyše je zvolený zlý font, ktorý je navyše malý. To isté o písme platí aj pre novinky...Pozadie nadpisu panelu je tej istej farby, dokonca podobný gradient..kto sa v tom má preboha vyznať? Z tejto stránky by som odišiel už po 30 sekundách, nevedel by som sa ani zorientovať...Footer tu už bol spomenutý. Ďalšia vec je logo. Kvalitu nebudem riešiť, lebo v logodesigne sa mám ešte veľa čo učiť..., ale určite má zle zvolené farby, prechody a proste to lgo môžem škontatovať ako nevkusné, pretože má zle zvolený font, a font je základ loga, aspoň toho písomného...o pozicovaní loga nehovoriac. Na začiatok ti aspon môžem vytknúť tie farby toho loga. Na koncepciu sa vykašľať, ale farby to proste ešte viac zničili. V mnávrehoch používaj väčšie rozlíšenie, aby potom kóder nebol zbytočne nervózny. A už pri tom rozlíšení, ktoré si použil ty je kvalita pozadia zlá - pozadie je rozmazané..
BTW. SponozorY - množné číslo.
Aj by si naozaj chcel hodnotenie číslami, ktré je veľmi, ale veľmi neobjektívne, pretože číslami sa nedá vyjadriť to, v čom sa máš zlepšiť. No ale keby si naozaj chcel, "ohodnotil" by som to tak 2 bodmi z desiatich možných

#9 Vytlačiť príspevok
Pridané 04.05.2013 00:27:19
Nováčik

Príspevkov:

myslím si že logo je trochu nepodstatné predsa keď robí návrh nerobí im návrh loga .. mi väčšinou farby pre web používame podľa - http://colorschem...igner.com/ teda pokiaľ robím dačo škole a nemám čas špekulovať nad výberom farieb.. osobne za to moc nejsom ale užitočna vec docela pre toho čo nemá oko na farby 1 máš plno stránok s tutoriálmy ktoré ta naučia používať veci ktoré by si v živote nepoužil a myslím si že sú z toho aj dobré idei alebo teda inšpirácie ..

#10 Vytlačiť príspevok
Pridané 04.05.2013 13:32:52
Nováčik

Príspevkov:

Dakujem vam. 1 Len chcem dodat ze to je len nahlad.. cize niektore panely,farby,bg,footer budu zmene pri kodovani 1

Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
Hodnotenie portfólia Grafika 13 10.02.2014 13:34:42
Hodnotenie gaming designu Grafika 8 24.01.2014 21:02:12
Hodnotenie designu Grafika 6 29.10.2013 16:37:11
Prodej designu (kód+rs) Všeobecná diskusia 1 04.07.2013 12:58:26
RS + Code designu Všeobecná diskusia 5 09.06.2013 22:09:45