Najnovšie módy
Najnovšie vzhľady
Anketa
Pri výbere hostingu...Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.
FAQ: Registrácia a prihlásenie
Prečo sa nemôžem prihlásiť?
Skontrolujte si prihlasovacie meno a heslo, najčastejším problémom je zadávanie zlých prihlasovacích údajov.
Ak je zapnutý mód údržby, nie je možné sa prihlásiť. V tomto prípade majú prístup na stránku len administrátori.
Bol vám udelený BAN, alebo váš účet bol vymazaný administrátorom stránky. Pokiaľ áno, kontaktujte administrátora a pýtajte sa na dôvod prečo ste boli vylúčený z oficiálnej podpory PHP-Fusion ak sa vaše meno nenachádza v zozname zabanovaných užívateľov.

Je vôbec potrebné sa zaregistrovať?
Podľa toho ktoré funkcie stránky chcete využívať. Ako anonymný návštevník stránky, máte možnosť si web len prezerať, poprípade stiahnuť najnovšie verzie systému. Registrovaný užívatelia majú možnosť písať príspevky do fóra, písať komentáre, pridávať články, odkazy, fotky, hlasovať v ankete, písať súkromné správy ostatným užívateľom, sťahovať modifikácie a vzhľady pre PHP-Fusion.

Zabudol som heslo!
Ak ste zabudli heslo, nepanikárte. Vaše heslo môžeme obnoviť pomocou formulára, na ktorý nájdete v prihlasovacom panely odkaz. Neskúšajte zadávať viackrát zlé heslo, systém vám zablokuje prístup. Na stránke je nainštalovaný ochranný systém proti opakovanému zadávaniu zlých údajov.

Zaregistroval som sa, ale nemôžem sa prihlásiť!
Váš účet musí byť aktivovaný. Po úspešnej registrácii vám systém odošle na vami zadanú e-mailovú adresu e-mail, v ktorom nájdete odkaz na ktorý ak kliknete, aktivuje sa vám účet. V prípade že takýto e-mail neobdržíte, zadali ste nesprávnu e-mailovú adresu, alebo váš e-mail je neplatný. Pokiaľ ste si istý, že vaša e-mailová adresa je správna, kontaktujte hlavného administrátora stránky.
Jedným z dôvodov, prečo sa aktivácia e-mailom používa, je zmenšiť možnosť nežiadúcich užívateľov.

V minulosti som sa zaregistroval, teraz sa nemôžem prihlásiť!
Zadali ste nesprávne prihlasovacie meno a heslo, alebo administrátor vymazal váš účet. Váš účet môže byť vymazaný, ak ste nevložili žiadny príspevok a boli ste dlhšiu dobu neaktívny na stránke. Je to bežné, že sa pravidelne odstraňujú užívatelia, ktorý sú na stránke neaktívny.