Najnovšie módy
Najnovšie vzhľady
Anketa
Pri výbere hostingu...

Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.
Čítať tému

:: Chill Out zóna :: Všeobecná diskusia
Členovia prezerajúci toto fórum: 1 hostí
 Vytlačiť tému
Kto je Admin?!
iphpfusion.sk
#1 Vytlačiť príspevok
Pridané 02.08.2009 16:12:48
Administrátor

Príspevkov: 185
Založený: 28.03.09

Ahojte!

Takže slušnosť je sa predstaviť, aj keď trošku neskôr, ale predsa -40-

Moje meno je Tomáš V., pochádzam z Banskej Bystrice, vek vám je na nič tak vám ho neprezradím.

Práci na internete sa venujem už viac ako 3 roky.
Začínal som s jazykom HTML. Mojím prvým projektom bola stránka http://www.poker4... po tejto stránke som dostal chuť prejsť na niečo väčšie tak som vytvoril slovensko-český pokrový portál www.pokerklub.sk popri tomto projekte som sa pomaly učil s programom Adobe Photoshop vytvárať webovú grafiku a programovací jazyk PHP, ktorý stále neovládam kompletne. Samozrejme že pri projekte PokerKlub som hrával poker, organizoval pokrové turnaje, zdokonalil som sa v angličtine pri komunikácii s manažérmi, myslím si že táto stránka mi veľmi pomohla sa ponoriť do internetového biznisu - práca s affiliate programami, propagácia, reklama atď. No lenže poker ešte nie je až tak rozšírený na Slovensku a Česku tak som sa prestal venovať tejto stránke.

A kedže sa mi stále nepodarilo stať sa milionárom "hehe" prešiel som na iný projekt

www.xytraders.com

Čo robím momentálne?

Pripravujem reklamu pre spomínanú stránku, pripravujem ju v anglickej verzii. Ďalej pripravujem svoje osobné portfólio presnejšie na adrese XYportfolio.com malo by byť spustené od 15. augusta dúfam že to stihnem, tak držte palce. Na tomto portfóliu budú vystavené všetky moje práce a služby ktoré ponúkam, presnejšie:

Programovanie webov, tvorba designov
Internetová reklama - reklamná agentúra
Neskôr štúdio - movie making

Ešte sa snažím starať o túto podporu -41- zatiaľ som spokojný a neľutujem že som ju odkúpil.

Ďalej pripravujem aj ďalšie projekty, ktoré bohužial ešte nemôžem zverejniť a ani predstaviť.

Popri tom všetkom sa venujem domainingu. Čo je tiež celkom slušný zdroj príjmu.

Občas sa venujem obchodovaniu na burze. -09-

Môj cieľ? Robiť to čo ma baví a mať pod sebou ľudí ktorý budú pracovať za mňa a budem si užívať bezstarostný život.

Ešte som aj za tie tri roky prišiel na to že internetový biznis je nevyčerpateľný zdroj príjmu.

Hobby: Kamaráti, Hudba (DnB, HHop, Breakbeat, Reggae) rád si pozriem dobrý film

To je už asi tak všetko, nie je to žiadna slohová práca, možno som na niečo zabudol, písal som to na rýchlo a preto to pridávam do diskusie.

+ robím grafika pre českú firmu Webholding, pomaly ukončujem tieto spolupráce a idem prejsť na svoje portfólio kďe budem ponúkať spomínané služby

Na záver uvediem nejaké referencie na ktoré si spomínam

http://www.pokerk...atalog.bmp
www.pokerfaceklub.sk
http://www.salon-...
http://www.psc-me...

A posledná vec, redakčnému systému php-fusion sa venujem od zrodenia slovenskej podpory.

#2 Vytlačiť príspevok
Pridané 02.08.2009 16:17:14
Nováčik

Príspevkov:
Založený: 01.01.70

ja bi som tolko vela veci ani nestihal 19 som vo vsetkom zaciatocnik 19

#3 Vytlačiť príspevok
Pridané 02.08.2009 16:18:39
Nováčik

Príspevkov:

Hmm.. zaujímavé. Rád by som si s tebou zahral poker (ak sa teda dá a máš záujem)

Od zrodenia? Hmm.. že som ťa skôr nevidel 19

#4 Vytlačiť príspevok
Pridané 02.08.2009 16:20:40
Nováčik

Príspevkov:

tak to si si dal dobry nick [size=16]ADMIN[/size]
xD

#5 Vytlačiť príspevok
Pridané 02.08.2009 16:21:35
Nováčik

Príspevkov:

skvelé1
vidno,že s http://www.poker4... si začínal lebo ten design mám v pc 1

iphpfusion.sk
#6 Vytlačiť príspevok
Pridané 02.08.2009 16:23:21
Administrátor

Príspevkov: 185
Založený: 28.03.09

nVidia napísal:
Hmm.. zaujímavé. Rád by som si s tebou zahral poker (ak sa teda dá a máš záujem)

Samozrejme že žetóny mám -41- môžme -15- ale tak len heads-up? neboj nič v budúcnosti môžme dať nejakú stretávku php-fusion podpory a bude to spojené napríklad s pokrovým turnajom, čo ty na to?

Chodieval som na podporu, ale prispieval som len zo začiatku pár príspevkov, potom to začalo strácať úroveň..

#7 Vytlačiť príspevok
Pridané 02.08.2009 16:26:37
Nováčik

Príspevkov:

Admin napísal:
nVidia napísal:

Samozrejme že žetóny mám -41- môžme -15- ale tak len heads-up? neboj nič v budúcnosti môžme dať nejakú stretávku php-fusion podpory a bude to spojené napríklad s pokrovým turnajom, čo ty na to?

Chodieval som na podporu, ale prispieval som len zo začiatku pár príspevkov, potom to začalo strácať úroveň..

jj ... v budúcnosti 1 Cekom good nápad 19 Ale kde v BB? To by šlo 1

Aha.. no nakoniec aj stratilo 1

#8 Vytlačiť príspevok
Pridané 02.08.2009 16:29:34
Nováčik

Príspevkov:

Ale teraz ju znovu získalo1 Ja som bol predvčerom v BB.Nvidia si mohol povedať skôr že si odtiaľ by som ťa kuk krišiel..19 Som bol za starkým v nemocnici a potom som sa stavil v Europe...Ale kkz tam sa nejde vyznať v tej Bystrici.Z Liptovského Mikuláša som išiel 2 hodiny do Bystrice.Slušné čo?19
Upravil dňa 02.08.2009 16:29:56

#9 Vytlačiť príspevok
Pridané 02.08.2009 16:31:20
Nováčik

Príspevkov:

super ja som z br to sme susedia 1 a mas pravdu na internete sa toci neskutocne mnozstvo penazi....

/EDIT for nVidia xD :: nvidia BR = BREZNO
Upravil dňa 02.08.2009 17:01:24

Prejdite na fórum:
Podobné témy
Téma Fórum Odpovede Posledný príspevok
admin system Modifikácie a infusiony 10 06.09.2013 21:21:23
Admin Team ako na to Modifikácie a infusiony 2 02.02.2013 20:12:47
Aky to je font? Grafika 9 10.01.2013 08:53:39
Staro-nový projekt (Hľadá sa admin team). Všeobecná diskusia 2 31.10.2012 12:44:45
Admin BOOK. Všeobecná diskusia 10 29.10.2012 23:14:32