Najnovšie módy
Najnovšie vzhľady
Anketa
Pri výbere hostingu...Musíte byť prihlásený, aby ste mohli hlasovať.
Licencia a copyright
PHP-Fusion Core 7 - vydané v rámci AGPL v.3

Voľná licencia (AGPL)

PHP-Fusion v.7 je uvoľnená pod podmienkami verzie 3 GNU Affero General Public License. Pre ďalšie informácie navštívte www.fsf.org/licensing/licenses/agpl-3.0.html alebo si prečítajte súbor agpl.txt, ktorý je súčasťou inštalačného balíčka.

Kód stránky môžete zmeniť ako len chcete, jedinou podmienkou je, že si necháte vo footeri svojej stránky copyright "Powered by PHP-Fusion" ako je zapísané v súbore readme, ktorý je súčasťou inštalačného balíčka alebo ako je uvedené v licencii AGPL.

Copyright je autorské právo osoby ktorá vytvorila určité dielo, v našom prípade systém PHP-Fusion. Tým autorom je Nick Jones (Digitanium). Autorské práva PHP-Fusion vo footeri stránky, je prísne zakázané zmeniť alebo vymazať. Odstránením alebo prepísaním copyrightu zo svojej stránky, porušujete autorské právo autora.

Copyright vo footeri stránky má vyzerať nasledovne (odkaz musí odkazovať na anglickú oficiálnu podporu):

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2009 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL


PHP Fusion v.6 - vydaná pod GNU GPL v.2

Voľná licencia (GNU)

PHP-Fusion v.6 je uvoľnená pod podmienkami verzie 2 pre GNU General Public License. Pre ďalšie informácie prosím navštívte www.gnu.org alebo si prečítajte súbor gpl.txt, ktorý je súčasťou inštalačného balíčka.

Kód stránky môžete zmeniť ako len chcete. Pri v.6 stačí mať vo footeri "Powered by PHP-Fusion" s odkazom na anglickú oficiálnu podporu. Uvítali by sme keby ste si nechali vo footeri svojej stránky copyright "Powered by PHP-Fusion". Je to vďaka za stovky hodín práce na rozvoji tohoto projektu. Ak si však copyright odstránite, zvážte prosím poslanie symbolickej čiastky ako dar, prostredníctvom systému PayPal.


Odstránenie copyrightu

Copyright môžete legálne odstrániť len v prípade ak máte písomné povolenie prostredníctvom e-mailu od autora Nicka Jonesa (Digitanium), že ste zaplatili požadovanú čiastku za odstránenie copyrightu.

Odstránenie copyrightu v.7 - 30 libier
Odstránenie copyrightu po upgrade zo staršej verzie na v.7 - 20 libier

Poplatok je za každú doménu samostatne.

Pre viac informácií kontaktujte licensing@php-fusion.co.uk

Upozornenie: Majiteľ a hlavný administrátor slovenskej podpory PHP-Fusion (Under4) má prístup k zoznamu domén, ktoré zaplatili za legálne odstránenie copyrightu. V prípade, že budete tvrdiť že ste zaplatili za odstránenie copyrightu a vaša doména sa nenachádza v tomto zozname, budete mať zakázaný prístup na slovenskú podporu na dobu, ktorú určí administrátor stránok.